Referanslar Müşteri Görüşleri
Yeminli tercüme hizmetini verdiğimiz diller

Tercüme Konya

tercume ofisleri
Tercüme konusunda Konya‘de hizmet veren Tercüme Ofisimiz Konya merkez ofisinden tüm Türkiyede Faaliyetlerinizin ve iletişiminizin geniş bir dil bilgisi, farklı pazarların kültürel özellikleri, ticari, teknik, hukuki ve sair konularda uzmanlığa sahip tercümanlarla 50’ye yakın dilde tercüme hizmeti vermekteyiz. Uzman sertifikalı tercüman ekibimizi google arama motorunuza tercüme konya gibi bir arama yaparak kolayca bulabilirsiniz. Üstlenilen yazılı tercüme projelerini, dünya standartlarında iş süreçleri ve terminolojilerine uygun olarak özenle tamamlayıp öngörülen formatta teslim etmektekteyiz. Bizlerle çalışmak için bizi tercih edebileceğiniz diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Azerice, Arnavutça, Bulgarca, Çekce, Danca, Farsça, Arapça, Gürcüce, Hırvatça, Flamanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Çince, Korece, Katalanca, Latince, Macarca, Moğolca, Moldovca, Romence, Norveçce, Osmanlıca, Portekizce, Slovakça, Sırpça dillerinin çeviri, tercümesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

7/24 Tercüme Hizmeti
Haftanın her günü tercüme ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Acil tercümelerinizde sizlere gereken desteği fark gözetmeksizin en kaliteli ve hızlı şekilde vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Zamanında Teslim
Başarı için sadece uygun fiyat ve güvenilirliğin yeterli olmadığına inanmakta ve zamanında teslim edilen işlerin sizler için önemli unsurlardan biri olduğunun bilinciyle hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Hizmet
Alanlarında uzman, uzun senelerdir beraber çalıştığımız ödüllü tercümanlarımız ile tercümelerinizde tüm sorunlarınızı çözebilme güvencesini sizlere sunmakta ve çeviri projelerinizde tam bir gizlilik politikası uygulamaktayız. Çevirmenlerimizin tercih edilmesinde EN 15038 normlarını temel alarak çeviri konusunda deneyime sahip dil uzmanlarıyla çalışmaktayız.

Teknolojiye uyumluluk
Tercüme kalitesini belirleyici en önemli unsurlardan bir tanesi de teknolojinin firmanızın isteğinize uygun olarak kullanılmasıdır. Gerekli görülen durumlarda bilgisayar destekli çeviri araçları (çeviri bellekleri, terminoloji yönetim programları, vb.) kullanılmaktadır. Yazılı çevirilerde firmanıza özel bir terminoloji veritabanı hazırlanmakta ve anlam bütünlüğünün korunması adına bu veritabanı kullanılmaktadır. Bu sayede, terminoloji çalışmalarınızda şirketinizin isteği doğrultusunda uygun kelime karşılıkları belirlenebilmektedir.